Koliós Řecký jogurt 10% 1 kg

TOP 34 v kategorii Jogurty

Koliós Řecký jogurt 10% 1 kg

Autentický řecký jogurt 10%. Jemný a krémový jogurt, tak výtečný, že by malé balení nestačilo...
Doporučená nabídka Košík.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč9 447 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč99 % • 507 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• dobrý chuť
    • dobrá cena
    • čerstvé zboží

Spokojenost.

výborný hustý jogurt

Produkt nemá žádné parametry.

Autentický řecký jogurt 10% značky Kolio, 1kg. Jemný a krémový jogurt, tak výtečný, že by malé balení nestačilo. Vychutnejte si ho jen tak nebo v kombinaci s oblíbeným ovocem, granolou či jiným komponentem, kterému jogurt pomůže dosáhnout jiné úrovně. Využít lze nejen na snídani a svačinku, ale také na pečení.

O DODAVATELI

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

Dodavatel: DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice.

• dobrý chuť
    • dobrá cena
    • čerstvé zboží

Spokojenost.

výborný hustý jogurt

• , zakoupeno v Řecko nás baví

• Dobrý jogurt pro lidé s cukrovkou
  • , zakoupeno v Řecko nás baví

Jemný a velmi chutný jogurt